Odpovedal:
valentína
Re: napadnutie pittbulom
(číslo príspevku
18.459
, zo dňa 20.07.2010 videné 404x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
Text príspevku číslo 18459:
Súhlasím pitbulov preč,sú nebezpečné ale ešte nebezpečnejší sú ich "majitelia"
Reakcie na príspevok:
Re: napadnutie pittbulom
(370x, Jana38, 188.123.100.71, zo dňa 2010-07-21)
Re: napadnutie pittbulom
(278x, Jana38-ospavedl.Valentíne, 188.123.100.71, zo dňa 2010-07-21)
Re: napadnutie pittbulom
(493x, marika, 193.110.186.116, zo dňa 2010-07-26)
Re: napadnutie pittbulom
(484x, labrador, 92.52.0.19, zo dňa 2010-07-26)
Re: napadnutie pittbulom
(550x, Marika, 193.110.186.116, zo dňa 2010-07-26)
Re: napadnutie pittbulom
(651x, Daniela, 188.167.1.4, zo dňa 2010-07-27)
Re: napadnutie pittbulom
(652x, Zuzana, 95.103.99.182, zo dňa 2010-07-27)
Re: napadnutie pittbulom
(584x, Daniela, 188.167.1.4, zo dňa 2010-07-27)
Re: napadnutie pittbulom
(598x, Marika, 193.110.186.116, zo dňa 2010-07-28)