Odpovedal:
Siska
|
Re: maltézské šteniatko
(číslo príspevku 5.347,
zo dňa 12.10.2005
videné 684x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 5347:
newchápem prečo mlieko z medom? to je podľa mňa blbosť. Myslím si, že sa mu od toho pokazia zuby. Načo je psíkovi med? Keď mu chceš dať maškrtku daj mu kúsok keksíku alebo čokoládky a nie mlieko z medom. /rečo si si najskôr nenaštudovala niečo o chove psíka?
Reakcie na príspevok:
-
Re: maltézské šteniatko
(750x, Zuzana, 85.237.226.9,
zo dňa 2005-10-12)
-
Re: maltézské šteniatko
(819x, Tanja, 217.67.17.7,
zo dňa 2005-10-12)
-
Re: maltézské šteniatko
(885x, Siska, 217.118.104.114,
zo dňa 2005-10-12)
-
Re: maltézské šteniatko
(738x, Siska, 217.118.104.114,
zo dňa 2005-10-12)
-
Re: maltézské šteniatko
(1193x, Zuzka, 82.171.130.46,
zo dňa 2005-10-12)
-
Re: maltézské šteniatko
(734x, dr-burian.tierarzt, 195.93.60.136,
zo dňa 2005-10-12)
-
Re: maltézské šteniatko
(763x, Milan, 84.47.35.55,
zo dňa 2005-10-13)
-
Re: maltézské šteniatko
(775x, Tanja, 217.67.17.7,
zo dňa 2005-10-13)
-
Re: maltézské šteniatko
(939x, Viera, 213.215.76.224,
zo dňa 2005-10-14)
-
Re: maltézské šteniatko
(572x, Viera, 213.215.76.224,
zo dňa 2005-10-14)
|
|
|