Odpovedal: Ada
Re: bolesti po spontánnom potrate
(číslo príspevku 196.192, zo dňa 28.08.2009. videné 243x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196192:
Určite chod k lekarovi, necakaj tu na ziadne rady. Ja som koncom aprila tiez potratila v 7tt, ale nemala som vobec ziadne bolesti, ani pred, ani po. Ak budes chciet, ozvi sa ako si dopadla u lekara. Drzim palce