Odpovedal:
Dagmar
|
Re: Wobenzym v tehotenstve?
(číslo príspevku 196.225,
zo dňa 28.08.2009.
videné 1077x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196225:
Je pravda, ze lekari sa chrania vyrokmi typu 'nic nebrat' aby boli na istej strane, na strane druhej im velmi nie je co zazlievat, lebo na mnohe lieky a pripravky nie su dostacujuce studie. U Wobenzymu treba byt velmi opatrny, ten sa podla pribaloveho letaku brat v tehotenstve nema, jedine ak lekar po dokladnom zvazeni bla bla bla toto vyslovene doporuci.
U Imunoglukanu je ta vec ovela istejsia, aj ked by som sa na vasom mieste poradila s lekarom/ale najlepsie s lekarnikom v lekarni, ti väcsinou o tomto vedia viac ako lekari. U byliniek treba davat takisto velky pozor. Ale Imunoglukan ci Hliva ustricova ci Betaglucan (pripravkov vela, ucinok ten isty a väcsinou asi aj ucinna latka) je OK. U nas to bralo viacero pacientiek pocas tehotenstva a nic sa nestalo. Ale skutocne- pre vasu istotu poradte sa s lekarnikom.
|
|
|