Odpovedal: Dana
Re: Wobenzym v tehotenstve?
(číslo príspevku 196.224, zo dňa 28.08.2009. videné 459x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196224:
Ďakujem za radu, teraz je naozaj každá rada dobrá a teším sa, že niekto zareagoval. Lekári mi teraz alibisticky radia nič nebrať, nechcú si nadštandardne naštudovávat nové informácie. Mne Imunoglukán (hliva), ktorý som brala pred dvoma rokmi, veľmi dobre zaberal. Wobenzym nie sú lieky, sú to enzýmy, telu blízke, tak preto si myslím, že by to bolo lepšie riešenie. Naopak, stretla som sa s tým, že v tehotenstve sa neodporúča uživať liečivky - bylinky (je to silná droga), ani cibuľu, ktorá je tiež veľmi silná, aromatická.