Odpovedal:
Pavel pre Ester
|
Re: Uzkostna depresia
(číslo príspevku 196.328,
zo dňa 30.08.2009.
videné 254x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196328:
Zdravím rok dozadu sme písali že sme fit a teraz,čo sa s Tebou robí stalo sa niečo v Tvojom blízskom okolí,že si zrazu tam kde si nechcela byť?Vieš,že je to psychika tak Ťa prosím Ester zaber.
Mne sa podarilo situáciu stabilizovať poklopem na drevo aj keď vďaka Frontínu a ľuďom okolo seba.
Pekný zvýšok dňa.Nič nie je také zlé aby nemohlo byť horšie takže hlavu hore
|
|
|