Odpovedal: Ester
Re: Uzkostna depresia
(číslo príspevku 196.348, zo dňa 31.08.2009. videné 181x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196348:
Ahoj Pavel zhorsenie zdravotneho stavu u malej ktora je autistka, ma caste ataky a ublizuje, je tazke to odkontrolovat, mam taku neurozu ze nemozem nic jest krc, hnacky a vracanie na dennom poriadku ani ten Zoloft nezabera tak ako prvykrat,a navyse mi brala znamienko na rozbor na histologiu mam po tele velke cervene mapy a nevedia prist na to co toje, uz brali aj vzorky koze, a kedze som na vsetko sama sme doma, uz neberies antidepresiva som rada ze si ok, tesim sa z toho