Odpovedal:
Ester
|
Re: Uzkostna depresia
(číslo príspevku 196.348,
zo dňa 31.08.2009.
videné 181x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196348:
Ahoj Pavel zhorsenie zdravotneho stavu u malej ktora je autistka, ma caste ataky a ublizuje, je tazke to odkontrolovat, mam taku neurozu ze nemozem nic jest krc, hnacky a vracanie na dennom poriadku ani ten Zoloft nezabera tak ako prvykrat,a navyse mi brala znamienko na rozbor na histologiu mam po tele velke cervene mapy a nevedia prist na to co toje, uz brali aj vzorky koze, a kedze som na vsetko sama sme doma, uz neberies antidepresiva som rada ze si ok, tesim sa z toho
|
|
|