Odpovedal:
Jana38
|
Re: odpoved na odpovedanu horucku
(číslo príspevku 196.342,
zo dňa 31.08.2009.
videné 168x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196342:
oprava-moja odpoveď má č.p.196296-4o je na nej nekorektné,či ironické,dokonca útočné?
Okrem iného pani Danuša písala veľmi málo info,nespománala ani,že či má problémy so srcom(ktorého možné zlyhávanie potom spomína).Nič len vek a vysoké teploty.ďalej som konštatovala to,že ani u nás na SK by pre ňu asi viac neurobili,keďže spomína,že iné problémy(bolesti hrdla,bruchaa iné)nemá-možno zatiaľ...
Moja osob.skúsenosť:nezabudnem,ako som cca pred 18 rokmi bola ako mladá vyplašená mamička s dcérou na pohotovosti s teplotami do 40 st.Tam som dostala "vynadané",ale na prospech dieťaťa,v dobrom-že prečo sa s dieťa aspoň o v horúčkach vláčim do ambulancie,najprv mám znížiť teplotu aspoň na 38st.
Od vtedy nerobím "paniku",k lekárovi sme chodili po 2,3 dňoch,ak sa nám teploty nepodarilo znížiť a pridali sa ďalšie ťažkosti,ktoré už jasnejšie svädčili pre jasnejšiu diagnózu.Dcéra aj my sme túto moju starostlivosť prežili.O))Ešte raz-stojím si za tým,že moje príspevky neboli ironické,ani bagatelizujúce problém pani Danuše T.
|
|
|