Odpovedal:
Jana38
|
Re: odpoved na odpovedanu horucku
(číslo príspevku 196.341,
zo dňa 31.08.2009.
videné 169x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196341:
Lucia teraz asi myslíte mňa-trafená hus....Ale prečítajte si moje odpovede od začiatku.Pisateľka Danuša v priebehu hodiny "hodila"do placu hneď tri nové témy,s tou istou otázkou-ich naliehavosť sa stupňovala.Ja som ju len upozornila na to,že na tomto fóre sa nedajú riešiť akútne stavy a že lekári sem neprispievajú často-zvlášť v nedeľu skoro ráno.Vôbec som nebola sarkastická,ani zlá.V poslednom odseku jej radím ako nelekár,pacient,čo by som robila ja(pred tým citujem časť pokynov z tohoto fóra)Prvá otázka od pani Danuše T. bola"horúčka"-už u žiaľ nieje,na to je moja odpoveď s radou č.p.196293,zachvíľu nová ot"horúčka-chcem odpoveď lekára"č.p.196293 a za chvíľu už ostrá slovná výmena s názv."odpoveď na odpoveď horúčka"
Pani sa začala urážať a"útočiť",hoci neviem prečo.
Až posledný môj včerajší príspevok o hysterikoch som si mohla odpustiť a ako som ho vložila,hneď som to aj oľutovala.
|
|
|