Odpovedal:
Miriam
|
Re: borelióza? Prosím!
(číslo príspevku 196.360,
zo dňa 31.08.2009.
videné 233x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196360:
NO ešte aby to bolo jednoduchšie..., tak mladšia má "slintačku", hádam to nechytí už staršia a ešte tu má každý druhý z rodiny črevnú virózu, hnačky, zvracanie, krásny začiatok školskej dochádzky :( Ale hádam nejako zvládneme...
|
|
|