Odpovedal: Miriam
Re: borelióza? Prosím!
(číslo príspevku 196.360, zo dňa 31.08.2009. videné 233x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196360:
NO ešte aby to bolo jednoduchšie..., tak mladšia má "slintačku", hádam to nechytí už staršia a ešte tu má každý druhý z rodiny črevnú virózu, hnačky, zvracanie, krásny začiatok školskej dochádzky :( Ale hádam nejako zvládneme...