Odpovedal:
Miriam pre Ivana
|
Re: borelióza? Prosím!
(číslo príspevku 196.356,
zo dňa 31.08.2009.
videné 233x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196356:
Výsledky z mikrobiol. - IgG aj IgM negat. - ale aj v labaku povedali, že to je veľmi skoro, aby sa vytvorili protilátky, že bude treba zopakovať... Dnes som bola u detského lekára, na viac ako 1,5tbl. 2xdenne nám dávku nezvýšil, berie do úvahy jej zákl.diagnózu, a niečo v tom zmysle, že to nemusí byť vždy práve 50mg/kg/deň aby to pomohlo..., a bežne Duomox nerád predpisuje, neviem, som zmätená, tak zase len čakať... Ozvem sa po návšteve infekčného s výsledkami z lab. Ďakujem.
|
|
|