Odpovedal: Dagmar pre Jaru
Re: vyčerpanosť,depresie
(číslo príspevku 196.385, zo dňa 31.08.2009. videné 118x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196385:
:-) mne treba viacej veci, tato je teraz menej dolezita. Ale to je ina debata.
Jara, vies, ked vidim co sa deje inde resp. ked cloveku dojde, ze v kolkych ach tak super vztahoch a manzelstvach je vsetko len pretvarka, pripadne zena vobec netusi co jej muz stvara (a ten vedie dvojity aj trojity zivot) a aj naopak samozrejme je mozne, ako funguju niektore vztahy a vztahy celkovo, tak dakedy sa vlastne mozem 'tesit' ze sa tym uz nemusim trapit. Vsetko ma svoje za a proti. Niekedy mi pripada ta cena za 'istotu', ktoru mnohe zeny platia, privysoka.