Odpovedal:
Dagmar pre Jaru
|
Re: vyčerpanosť,depresie
(číslo príspevku 196.385,
zo dňa 31.08.2009.
videné 118x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196385:
:-) mne treba viacej veci, tato je teraz menej dolezita. Ale to je ina debata.
Jara, vies, ked vidim co sa deje inde resp. ked cloveku dojde, ze v kolkych ach tak super vztahoch a manzelstvach je vsetko len pretvarka, pripadne zena vobec netusi co jej muz stvara (a ten vedie dvojity aj trojity zivot) a aj naopak samozrejme je mozne, ako funguju niektore vztahy a vztahy celkovo, tak dakedy sa vlastne mozem 'tesit' ze sa tym uz nemusim trapit. Vsetko ma svoje za a proti. Niekedy mi pripada ta cena za 'istotu', ktoru mnohe zeny platia, privysoka.
|
|
|