Odpovedal: Jara pre Dagmar
Re: vyčerpanosť,depresie
(číslo príspevku 196.384, zo dňa 31.08.2009. videné 164x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196384:
No, Michael Jackson bol starsi, ale ten je uz chudak tam.. a ja furt tu :-)
Nieco medzi styridsat a stodva:-))tak vela sa mi to zda.. pritom do tridsatsedem som ani nevedela, ze roky treba pocitat ci ako?

Dagmar tristvrte roka.. som si uvedomila az teraz ako som ti to napisla. Povodne som sem dala ze uz je to snad pomaly aj pol roka.. a potom som to spocitala.. booze, vies kolko bolesti bolo za ten cas? Usmievam sa, ale este stale.. su male momenty. ale celkove uz fajn. Dufam, velmi dufam ze aj ja som si z toho nieco vzala.. ci to este niekedy zuzitkujem :-)) to je druha vec..
Drzim ti palec, nech uz ti lavi nechodia, len pravi.. a staci jeden Pravý..