Odpovedal: Nina
Re: cholesterol u 11 ročného
(číslo príspevku 196.440, zo dňa 02.09.2009. videné 198x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196440:
Tak skuste keksiky typu Horalka a take tie co obsahuju vela tukovej naplne nahradit za take suchsie ako napr. Bebe dobre rano a pod, alebo nejake ine s ceraliami. Ked uz musi byt sladke tak radsej mu kupte cokoladu - taku s vyssim obsahom kaka - z toho bude mat aj prospech.