Odpovedal:
Nina
|
Re: cholesterol u 11 ročného
(číslo príspevku 196.440,
zo dňa 02.09.2009.
videné 198x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196440:
Tak skuste keksiky typu Horalka a take tie co obsahuju vela tukovej naplne nahradit za take suchsie ako napr. Bebe dobre rano a pod, alebo nejake ine s ceraliami. Ked uz musi byt sladke tak radsej mu kupte cokoladu - taku s vyssim obsahom kaka - z toho bude mat aj prospech.
|
|
|