Odpovedal:
Zuzana
|
Re: cholesterol u 11 ročného
(číslo príspevku 196.438,
zo dňa 02.09.2009.
videné 226x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196438:
No keksíky samozrejme nevynechá,ale ja som bola tiež od mala na sladkosti.Ale má dobrý apetít aj mimo sladkého.Uvídíme,čo dalej,ale jednoznačne zmením stravovanie,prejdeme na viac zeleniny a ovocia.
|
|
|