Odpovedal:
Zuzana
|
Re: cholesterol u 11 ročného
(číslo príspevku 196.486,
zo dňa 02.09.2009.
videné 164x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196486:
To isté mi dnes povedala jedna pani,moja rovesníčka.Je to tak,lebo nám sa tekéto vyšetrenia nerobili.O pol roka máme ísť znova na odber,kôli kontrole,ako sme na tom s cholesterolom.
|
|
|