Odpovedal: Zuzana
Re: cholesterol u 11 ročného
(číslo príspevku 196.486, zo dňa 02.09.2009. videné 164x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196486:
To isté mi dnes povedala jedna pani,moja rovesníčka.Je to tak,lebo nám sa tekéto vyšetrenia nerobili.O pol roka máme ísť znova na odber,kôli kontrole,ako sme na tom s cholesterolom.