Odpovedal: Zuzana
Re: cholesterol u 11 ročného
(číslo príspevku 196.487, zo dňa 02.09.2009. videné 166x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196487:
S tou životosprávou budem musieť niečo robiť,nerada by som,ak by bolo nutné nasadiť lieky,v tom Vám teda nezávidím.Ale každý niečo detí po rodičoch.