Odpovedal:
Zuzana
|
Re: cholesterol u 11 ročného
(číslo príspevku 196.487,
zo dňa 02.09.2009.
videné 166x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196487:
S tou životosprávou budem musieť niečo robiť,nerada by som,ak by bolo nutné nasadiť lieky,v tom Vám teda nezávidím.Ale každý niečo detí po rodičoch.
|
|
|