Odpovedal:
zuzka
|
Re: cholesterol u 11 ročného
(číslo príspevku 196.454,
zo dňa 02.09.2009.
videné 176x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196454:
Nerobi» paniku, samozrejme úprava ľivotosprávy... Môj cholesterol je zvýąený od detstva (6,8), nedialo sa doteraz nič - pretoľe to nebolo v preventíve, u mňa je to dedičné. Teraz som uľ na liekoch.
|
|
|