Odpovedal:
Zuzana
|
Re: cholesterol u 11 ročného
(číslo príspevku 196.490,
zo dňa 02.09.2009.
videné 187x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196490:
Vyšetrenie,teda odber krvi máme zopakovať o pol roka.Takže do vtedy zapracujeme na zmene stravy a pod.
|
|
|