Odpovedal: Zuzana
Re: cholesterol u 11 ročného
(číslo príspevku 196.490, zo dňa 02.09.2009. videné 187x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196490:
Vyšetrenie,teda odber krvi máme zopakovať o pol roka.Takže do vtedy zapracujeme na zmene stravy a pod.