Odpovedal: K
Re: hrozostrasne depresie
(číslo príspevku 196.526, zo dňa 03.09.2009. videné 222x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196526:
jj, tiež ma tento problém veľmi trápi, snažím sa pomáhať zvieratám ako sa dá, prispievať útulkom. Bohužiaľ pokiaĺ sa ludia neuvedomia tak s tým musíme bojovať ďalej. Možno by aj toto bolo pre pisateľku príspevku dobrá voľba