Odpovedal: jj
Re: hrozostrasne depresie
(číslo príspevku 196.510, zo dňa 03.09.2009. videné 236x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196510:
Mne je strašne ľúto nevinných opustených zvierat, najma mačiek, preto imaspoň nechávam zvyšky jedál, hoci tým ich problém nevyriešim, ľudia sú nezodpovední a lahostajní voči zvieratám. Ale zas nesmiem si to príliš pripúšťať, istá hranica musí byť.