Odpovedal:
jj
|
Re: hrozostrasne depresie
(číslo príspevku 196.510,
zo dňa 03.09.2009.
videné 236x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196510:
Mne je strašne ľúto nevinných opustených zvierat, najma mačiek, preto imaspoň nechávam zvyšky jedál, hoci tým ich problém nevyriešim, ľudia sú nezodpovední a lahostajní voči zvieratám. Ale zas nesmiem si to príliš pripúšťať, istá hranica musí byť.
|
|
|