Odpovedal: Mira
Re: panická porucha
(číslo príspevku 196.566, zo dňa 04.09.2009. videné 373x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196566:
Ja mám v tom všetkom riadny chaos. Ja vlastne ani neviem čo je tá PP, pretože ja som mala len fyzické príznaky. Nemala som žiadne čudné myšlienky, ani zážitky, zlú náladu. Len telo odišlo. Preto myslím, že nepotrebujem tú terapiu len lieky. Tie my zabrali. Držím palce aby to stým bábom vyšlo a aby si bola v pohode. Samozrejme aj svadba nech dopadne O.K.