Odpovedal: Nina
Re: panická porucha
(číslo príspevku 196.567, zo dňa 04.09.2009. videné 316x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196567:
Tak to ti zavidim, lebo si z tych stastnejsich. Ja som tiez mala len fyzicke priznaky pri prvom zachvate...lenze kedze som nevedela co sa to so mnou dialo zacala som sa den po dni bat, ze sa to stane znova a z toho stachu mi bolo horsie a horsie a vsimala som si veci, ktore si bezne clovek nevsima. Tak ako som sa pytala, naviazala som sa na to - a uplne zbytocne. Keby ma nasi vtedy zobrali k psychiatricke hned, nemuselo to dojst tak daleko. Ale tak co s tym uz narobim, musim sa pozerat dopredu.
Ak mas PP tak terapiu urcite potrebujes, to ber ako dobru radu. Nikdy nevies, ci sa zase nevysilis natolko ze sa ti objavi zachvat. A ked mas paky na to ako ho zvladnut, tak je to uplne iny pocit to mi ver. Mne ta terapia velmi pomohla.