Odpovedal:
Ivan pre zuzku
|
Re: antihistaminiká
(číslo príspevku 196.585,
zo dňa 04.09.2009.
videné 145x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196585:
ani tak nejde o leták, ale o výsledky kultivácie, asi bol účinný, inak by ho nedávala.Biseptol sa v posledných rokoch málo používal, v podstate len na infekty močových ciest, pred tým aj na respiračné infekty a tým znova získava citlivosť.
Ja som mal dnes malého kojenca, ktorému ho tiež pre respiračný infekt nasadili, dokonca na klinike, ešte pred pár rokmi by to bolo skoro nemysliteľné.
|
|
|