Odpovedal: zuzka pre Ivana
Re: antihistaminiká
(číslo príspevku 196.570, zo dňa 04.09.2009. videné 161x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196570:
Ďakujem Ivan. Veď práve, čítala som aj na letáku, ale veď tam vôbec nie je stafylokok ani písaný, ľeby naň mal Biseptol zabra», tak rozmýąµam ďalej, ale asi si ho nedám.