Odpovedal:
Nina
|
Re: panická porucha
(číslo príspevku 196.728,
zo dňa 08.09.2009.
videné 245x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196728:
A ty si vlastne odkial prisla na to ze mas PP? Pretoze to co popisujes na PP vyzera len velmi zdaleka. Ono totiz PP zacina byt taka "moderna" choroba, ze vlastne vsetky priznaky ktore spomenies a nemaju nejake logicke medicinske vysvetlenie spadaju hned pod PP. Cim chcem povedat, ze aj ked mas problemy psychickeho razu, nemusi to byt prave PP. Hovori ti nieco napr. neurovegetativna labilita? Tak toto bola moja prva diagnoza od internistu, ktoru neskor ju aj kardiolog potvrdil a az potom som sama zistila ze to nie je uplne presne a ze to skor vyzera na PP a ked nepomahala liecba od nich isla som s tym k psychiatricke. Daj si do googla neurovegegetativna labilita, alebo dystonia a uvidis co vsetko to zahrna. U teba to vyzera skor na pretazenie vegetativneho systemu a tu sa na liecbu pouzivaju podla charakteru priznakov bud AD, alebo ked je aj busenie srdca tak ako som mala ja tak aj betablokatory. Lenze u mna to tymito priznakmi neskoncilo - rozvijal sa u mna obrovsky strach pre ktory som nebola schopna chodit medzi ludi, tesit sa zo zivota, bala som sa zit! Jedine co som mala v hlave bolo ze sa udusim a silne navaly uzkosti a strachu. Ty vsak pises ze si ziadne cudne myslienky nemala. Tak si mala bud skrytu depresiu, preto ti tie AD pomohli, alebo aj to co som neskor vysie popisala. Clovek, ktory nezaziva nekontrolovatelne zachvaty paniky, stachu, ze zosalie, zomrie a toci sa stale v bludnom krutu tychto pochybnosti nema PP. Mira, by si bola prekvapena, kolko ja uz mam nastudovanych materialov o roznych psychickych chorobach, pretoze som bola nutena, kedze mi nikto nevedel pomoct a chcela som vo vlastnom zaujme vediet co mi je.
|
|
|