Odpovedal:
Mira
|
Re: panická porucha
(číslo príspevku 196.720,
zo dňa 08.09.2009.
videné 256x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196720:
Točila sa mi hlava, mala som ju akoby vo zveráku, taká čudná bolesť, časté závraty, tŕpnutie rúk, tváre, nechutenstvo... Zdá sa mi smiešne keď mi Nina povie, že som šťastný človek, lebo ja som si myslela, že už nikdy nebudem môcť chodiť do práce, medzi ľudí. Samozrejme že som moc z domu nechodila, keďže som sa ledva vliekla. Lenže toto všetko vyriešili len lieky. Neviem ako by psychológ odstránil tieto príznaky, keby neboli AD. Podľa mňa, ak to človeka postihne v takej miere ako napr. mňa teda to bude asi tá PP, pomôžu len lieky. Rob ako chceš, ale už si dávno mala byť u psychiatra a on sám zhodnotí či potrebuješ aj terapiu.
|
|
|