Odpovedal: Dagmar
Re: Príťažlivosť
(číslo príspevku 196.781, zo dňa 08.09.2009. videné 152x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196781:
Jasneee, chapem :-)) vsetky tie privaly hormonov, iny stav ako bezne, je to ludske. No co mas dve moznosti bud to nechat tak alebo pokusat osud a bude. Tak sa s nim stretni na kavu a uvidis, ci je z jeho strany zaujem.