Odpovedal:
Dagmar
|
Re: Príťažlivosť
(číslo príspevku 196.781,
zo dňa 08.09.2009.
videné 152x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196781:
Jasneee, chapem :-)) vsetky tie privaly hormonov, iny stav ako bezne, je to ludske. No co mas dve moznosti bud to nechat tak alebo pokusat osud a bude. Tak sa s nim stretni na kavu a uvidis, ci je z jeho strany zaujem.
|
|
|