Odpovedal:
Janka
|
Re: Príťažlivosť
(číslo príspevku 196.782,
zo dňa 08.09.2009.
videné 149x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196782:
Ta káva je dobrý nápad, ale čo keď mi na to ani neodpíše? Máme spoločných priateľov a keď im to povie, budem za sliepku. Hlavne moja posledná smska jemu bola, že už mi nestojí ani za pohľad (strašne ma naštval), na to ani neodpísal. Keby som ho teraz pozvala na kávu, tak si asi bude myslieť, že som sa zbláznila :-)
|
|
|