Odpovedal: Jana
Re: ešte raz - mama a alkohol
(číslo príspevku 196.836, zo dňa 09.09.2009. videné 137x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196836:
Ďakujem za radu a príspevky.Ale ako ju mám dostať niekam.Ja by som stále niečo preberala, ale ona akoby nechcela o tom hovoriť. Niekedy sa tvári, že je všetko O.K.(aj keď je nezamestnaná a má dlžobu asi 3.900,0 €)Stále jej pomáhame, ale ja tiež nemám z čoho. Sú rodičia, čo pomáhajú deťom, no ja to mám s bratom opačne.Ak by išla na liečenie (čo asi nepôjde), zaujímalo by ma, či by dostávala podporu aj vtedy?
Neviem ako to všetko dopadne...