Odpovedal:
zuzka
|
Re: ešte raz - mama a alkohol
(číslo príspevku 196.863,
zo dňa 09.09.2009.
videné 130x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196863:
Nechce o tom hovori», lebo jej vnútro, jej JA sa bráni a bojí sa ohrozenia. Ak je po ukončení práce do 49 dní, tak má nárok na nemocenské. Neviem či je to eąte v platnosti. Ak to uľ neplatí, tak podporu by mala dostáva» normálne, aj keď bude na liečení. Skúste s ňou ís» aj na psychiatrickú kontrolu a poraďte sa aj Vy s psychiatrom o postupe.
|
|
|