Odpovedal: Ivan
Re: streptococcus agalactiae -zufala
(číslo príspevku 196.844, zo dňa 09.09.2009. videné 341x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196844:
ak nemáš žiadny problém, tak už nechoď k žiadnemu doktorovi a zabudni na toho bacila. A pýtala si sa doktorky, treba sa pýtať a pýtať a pýtať...