Odpovedal:
Ivan
|
Re: streptococcus agalactiae -zufala
(číslo príspevku 196.844,
zo dňa 09.09.2009.
videné 341x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196844:
ak nemáš žiadny problém, tak už nechoď k žiadnemu doktorovi a zabudni na toho bacila. A pýtala si sa doktorky, treba sa pýtať a pýtať a pýtať...
|
|
|