Odpovedal: Lenka :(
Re: streptococcus agalactiae -zufala
(číslo príspevku 196.842, zo dňa 09.09.2009. videné 682x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196842:
Dobrý deň, som tu opäť po kontrolnom výtere (v skratke predchadzajúce terapie Panicilin, Ofloxin, Ciphin, Sumammed, Amoksiklav) opäť mám vo výtete Str.agalactiae - stredne masícne a E.coli - masívne , pripomínam že žiadny pohlavný styk som nemala , popori posledných ATB som vybrala lactobacily do posvy- Gynoflor + probiotika + vitamiíny na kožu a sliznice a s mojím výsledkom to ani nepohlo, stále beriem tu antikoncepiu Suynu ktorej to pripisujem, nechala som si ju zmeniť predpísala mi Belaru ale k tej som sa ešte nedostala až o 2 týždne s novým cyklom aj to váham či vôbec ešte nejakú brať, už si neviem vysvetliť príčinu tých zlých kultivácií jednoduho neviem, keď ani podporná liečba nepomáha...Dr. mi predpísala zasa Ofloxin podľa citlivosti z labáku a nič viac mi k tomu nepovedala....to už budú moje 7. ATB od marca (5x som mala od gynekologicky a 1x na hrdlo od obvodnej a toto sú 7.) čo mám robiť? ja už neviem.....