Odpovedal:
Dagmar
|
Re: vytok - ako casto ?
(číslo príspevku 196.853,
zo dňa 09.09.2009.
videné 163x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196853:
Moze to byt len lokalny diskomfort, pripadne mierne narusena flora, pre istotu treba zajst za gynekologom na stery (kultivaciu z posvy) v akom stave je flora, kolko je Döderlein bakterii (tych dobrych) a ci tam nie je nieco premnozene na ich ukor, potom by pomohla but dlhodobejsia terapie lactobacilmi do posvy, ak treba nieco preliecit tak preliecit najlepsie lokalne cipkami na tyzden a hned za tym lactobacily. Inak mozu byt aj hormonalne vplyvy, zavisi od veku, od ziv. stylu, ci je stres, ci nie, ci sa berie hormonalna antikoncepcia ci nie, ludske a zenske telo obzvlast velmi citlivo reaguje na vsetko. Ozvite sa ako to dopadlo.
|
|
|