Odpovedal:
witchie
|
Re: vytok - ako casto ?
(číslo príspevku 196.860,
zo dňa 09.09.2009.
videné 142x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196860:
ja len doplnam, ze ja mam vytok nonstop, okrem dni ms, od 13tich rokov. kultivacia preukazala akurat lactobacil, aj ked pomnozeny.bol tam na tri kriziky. doktorka povedala,ze to by bolo skoda vynicit ho, lebo ma chrani od ostatnej pliagy, tak to neriesim. je to sice trosku nepohodlne obcas, ale ak clovek pouziva intimky,tak sa da.a za tych 15 rokov som si uz aj zvykla.
|
|
|