Odpovedal: Mira
Re: panická porucha
(číslo príspevku 196.902, zo dňa 10.09.2009. videné 219x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196902:
Do roboty som chodila, s veľkým vypätím síl, ale lekárka by ma vypísala na PN ak by som chcela. Najdlhšie pretrvávalo točenie hlavy a pociť akoby som mala hlavu vo zveráku.