Odpovedal:
Mira
|
Re: panická porucha
(číslo príspevku 196.902,
zo dňa 10.09.2009.
videné 219x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196902:
Do roboty som chodila, s veľkým vypätím síl, ale lekárka by ma vypísala na PN ak by som chcela. Najdlhšie pretrvávalo točenie hlavy a pociť akoby som mala hlavu vo zveráku.
|
|
|