Odpovedal: Mária
Re: panická porucha
(číslo príspevku 196.823, zo dňa 09.09.2009. videné 213x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196823:
Mirka prosím Ťa a za tie mesiace, keď si brala AD, ale nebolo Ti ešte úplne dobre, chodila si do roboty?, aké príznaky u Teba pretrvávali - napr. závrate, tlak v hlave.