Odpovedal:
Mária
|
Re: panická porucha
(číslo príspevku 196.823,
zo dňa 09.09.2009.
videné 213x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196823:
Mirka prosím Ťa a za tie mesiace, keď si brala AD, ale nebolo Ti ešte úplne dobre, chodila si do roboty?, aké príznaky u Teba pretrvávali - napr. závrate, tlak v hlave.
|
|
|