Odpovedal:
Dagmar pre domcu
|
Re: Ovulácia
(číslo príspevku 196.926,
zo dňa 10.09.2009.
videné 175x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196926:
Ja to vidim rovnako ako ty. V pohode, otvorenost je praveze to prave orechove. Priamo a tak ako to je, co sa budeme skryvat za nieco? Nechaj to tak, zi ako chces ty, tak ako to citis, milujte sa ked bude chut a nie podla terminoveho kalendara. Je mozne ze otehotnies vtedy,ked na to uz uplne zabudnes. A ked nie, aj tak bude dobre. Styri kila - to je z hormonov. Podobne ako pri HAK, ano ide to do prs a brucha , pojde do velkej miery o zadrziavanie vody, to sa spravi. Ked daco bude alebo budes mat chut sa ozvat, tak napis :-)
Reakcie na príspevok:
-
Re: Ovulácia
(200x, domča pre Dagmar, zo dňa 2009-09-10)
|
|
|