Odpovedal:
domča pre Dagmar
|
Re: Ovulácia
(číslo príspevku 196.927,
zo dňa 10.09.2009.
videné 201x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196927:
Napíšem. A ďakujem že som sa ti mohla vyžalovať, som pre teba prakticky cudzí človek, no tak to nejak cítim , že by sme si ako kámošky super rozumeli. Tak pekný deň a keď bude niečo tak napíšem. Papa
|
|
|