Odpovedal: domča pre Dagmar
Re: Ovulácia
(číslo príspevku 196.927, zo dňa 10.09.2009. videné 201x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196927:
Napíšem. A ďakujem že som sa ti mohla vyžalovať, som pre teba prakticky cudzí človek, no tak to nejak cítim , že by sme si ako kámošky super rozumeli. Tak pekný deň a keď bude niečo tak napíšem. Papa