Odpovedal:
mira
|
Re: cordyceps čínska medicína závislost?
(číslo príspevku 196.950,
zo dňa 10.09.2009.
videné 151x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196950:
možem si nechat urobit chemický rozbor? a kde? kolko by to mohlo stát?
lebo on to napchával aj do syna, 16 ročného...vraj je to dobré na prechladnutie...
takže som maximálne vytočená a idem s ním niečo urobit...
|
|
|