Odpovedal:
Dagmar
|
Re: cordyceps čínska medicína závislost?
(číslo príspevku 196.951,
zo dňa 10.09.2009.
videné 156x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196951:
Hmmmm.... teraz mi nic nenapada, jasne ze v labaku len v akom? MOzno by bolo dobre opytat sa v lekarni, tie väcsinou maju kontakty na dobre laboratoria skusene v rozboroch medikamentov a inych pripravkov, tak sa uz len opytat a aj na cenu, co by stal taky rozbor. Mozno by si sa v lekarni mohla opytat, co ta huba moze sposobovat, na nete sa pise len o tom ze dviha adrenalin a dopamin v krvi. Ale toto su samozrejme nicim nepodlozene informacie, na nete sa moze popisat hocico.
Udajne ma posilnovat imunitny system atd.
MOzno uziva aj daco ine, mozu v tom byt ine lieky alebo aj drogy.
Tak to by chcela rozbor asi aj jeho krv a moc. Ach boze, fakt ti nezavidim tvoju situaciu :-(( Mozno sa este niekto ozve. Max zvykne mat dobre napady a info z inych zdrojov. Len ten sa tu uz dlho neukazal. Mozno by dokazal pomoct aj Ivan (je lekar) aspon nejaky tip.
|
|
|