Odpovedal: Tono
Re: strašná uzkosť
(číslo príspevku 197.027, zo dňa 11.09.2009. videné 171x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197027:
mate teda nizku toleranciu na tento liek. povedzte to psychiatrovi a da vam anxiolytikum z inej skupiny, ktory funguje inym sposobom. tych liekov je habadej, treba si len najst taky, ktory je dobry pre vas. kazdy mozog je iny, v kazdom o nieco ina chemia.