Odpovedal:
Tono
|
Re: strašná uzkosť
(číslo príspevku 197.027,
zo dňa 11.09.2009.
videné 171x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197027:
mate teda nizku toleranciu na tento liek. povedzte to psychiatrovi a da vam anxiolytikum z inej skupiny, ktory funguje inym sposobom. tych liekov je habadej, treba si len najst taky, ktory je dobry pre vas. kazdy mozog je iny, v kazdom o nieco ina chemia.
|
|
|