Odpovedal: ema
Re: strašná uzkosť
(číslo príspevku 197.026, zo dňa 11.09.2009. videné 203x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197026:
presne tak, mala som silne abstinenčne priznaky, lekár ma prirovnávala k drogovo zavislemu človeku a jeho príznakom, nedokazala som obsedieť na jednom mieste, bolo to niečo hrozne, brala som ho 4mesiace 2xcelu a večer polovicu