Odpovedal:
Dagmar
|
Re: streptococcus agalactiae -zufala
(číslo príspevku 197.033,
zo dňa 11.09.2009.
videné 310x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197033:
Broncho-Vaxom je OK,a le na genitalne problemy...no neviem. ale ber ho. Ciste lactobacily do posvy su napr. Döderlein-Med a na SK je podobny pripravok, len sa vola inak, lekaren ti ho moze objednat, preco to neurobili? Ved je to pre nich cisty kseft...nechapem. Inac da sa objednat aj cez internetovu lekaren. Ak teda robis taketo veci. Tak drzim palce a drz sa. A napis opät, ked bude nieco nove.
|
|
|