Odpovedal: Lenka
Re: streptococcus agalactiae -zufala
(číslo príspevku 197.020, zo dňa 11.09.2009. videné 377x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197020:
Dnes som bola pri obvodnej dala mi Broncho-Vaxom, odporučala mi jogurty, o 3 mesiace keď sa nič nezmení pošle ma na imunológiu....Tie ATB som ani nevybrala z lekárnem chcela som si kúpiť laktobacili ale v lekárni mali iba probiotika, čisté laktobacili nemali, tak ešte niečo pohľadám, už som si aj zistila nejaké iné gynekologičky v našom meste, tak uvidíme .....všetkým veľmi pekne ďakujem a dúfam ,že čoskoro tu budem môcť napísať, že som dravá :)