Odpovedal: Ivan
Re: Zvýšený fibrinogén
(číslo príspevku 197.045, zo dňa 11.09.2009. videné 417x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197045:
pokiaľ som to pochopil, tak ešte neskúšali otehotnieť, riešiť tieto veci pred tým ako vôbec vyskúšam je somarina. Mimochodom stres nie je priateľ ľahkého otehotnenia.takže si treba nájsť čo najviac stresorov, hlavne v podobe veľmi často zbytočných vyšetrení a hlavne ak nie je problém, to určite "pomôže".
Ak Sisa nemôže otehotnieť, ev. potráca a ev. to a hento, to je uplne iná situácia, čiže riešim problém, ale nevyrábam si ho.