Odpovedal:
zuzka
|
Re: Zvýšený fibrinogén
(číslo príspevku 197.018,
zo dňa 11.09.2009.
videné 402x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197018:
Sisa, v krvných skupinách problém určite nieje. Ale tieto testy sa pomerne často robia u opakovaných potratoch. Veµa diskusií na túto tému nájdeą na www.modrykonik.sk Drľím palec.
|
|
|