Odpovedal: zuzka
Re: Zvýšený fibrinogén
(číslo príspevku 197.018, zo dňa 11.09.2009. videné 402x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197018:
Sisa, v krvných skupinách problém určite nieje. Ale tieto testy sa pomerne často robia u opakovaných potratoch. Veµa diskusií na túto tému nájdeą na www.modrykonik.sk Drľím palec.