Odpovedal:
erika35
|
Re: Stalo sa aj vám...
(číslo príspevku 197.240,
zo dňa 14.09.2009.
videné 136x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197240:
Ahoj Ema
Som presvedčená,že musíš vyhľadať lekára-asi oboch aj psychológa,lebo potrebuješ to dostať zo seba von,a myslím si,že aj psychiatra-si v úzkosti-asi by trebalo aj dajaké antidepresíva,len nezabudni povedať,že tan Lexaurin ti v min.nerobil dobre.Možno by ti pomohol aj denný stacionár,kde sú celodenné aktivity,skupinové ale aj individuálne terapie a hlavne budeš medzi ľuďmi s podobnými problémami,možno ti to pomôže sa zorientovať vo svojích problémoch.Ema budem ti silno,silno držať palce,aby si čím skôr bola v pohode.Možno úplne na začiatok pomôže nejaká malilinká zmena v byte,dajaký výlet s rodinkou alebo aspoň krátke pravidelné prechádzky.Hlavne vyhľadaj pomoc a neuzatváraj sa do seba.Erika
|
|
|