Odpovedal: ema
Re: Stalo sa aj vám...
(číslo príspevku 197.202, zo dňa 14.09.2009. videné 208x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197202:
Dakujem, Erika, bojujem so sebou,ale stále plačem, nedokážem ostať už v byte a byt mám útulný, nerozumiem tomu som so seba vystrašená, nič ma nezaujíma, telka, knihy, mám strašnu uzkosť, som rozhodnutá dnes ísť k lekárke, aj napriek tomu, že pijem vela bylink.čajov na depresiu, necítim žiadnu zmenu, len sa to zhoršuje každým dnom, deje sa niečo v mojom mozgu,alebo ako si to mám vysvetliť tieto stavy. Naposledy som mala niečo podobne pred 9timi rokmi, myslela som že sa to už nikdy nevráti a vtedy to bolo peklo s mojou dušou