Odpovedal:
janka
|
Re: Palenie zahy vyvolane liekmi
(číslo príspevku 197.295,
zo dňa 15.09.2009.
videné 206x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197295:
nema teda niekto podobnu skusenost? je palenie zahy vyvolane liekom betaloc len symptomaticke, alebo pri dlhodobom uzivani moze nejak sposobit prip. ezofagitidu alebo nieco podobne?
|
|
|