Odpovedal: janka
Re: Palenie zahy vyvolane liekmi
(číslo príspevku 197.295, zo dňa 15.09.2009. videné 206x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197295:
nema teda niekto podobnu skusenost? je palenie zahy vyvolane liekom betaloc len symptomaticke, alebo pri dlhodobom uzivani moze nejak sposobit prip. ezofagitidu alebo nieco podobne?